SERVİSLERİMİZ

Yılların vermiş olduğu bilgi, deneyim ve tecrübe sayesinde müşterilerimize istediklerinden daha fazlasını sunarak sektörde öncü bir yere geldik.Web Tasarım

Anexxa Bilişim gibi alanında uzman ekipler tarafından yerine getirilebilir. Php, html, CSS, Java Script yazılım desteği ile web sitenizi tasarlanır ve geliştirilir. Kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde yansıtan pratik siteler tasarlanır. Sitenizin navigasyon düzenini site sahibi ve müşteri beklentisine uygun olarak organize edilir. Kullanıcının site içerisinde sorunsuz ve kolay biçimde dolaşmasını sağlayacak kategori ve bağlantılar hazırlanır.

Daha Fazla Bilgi Alın

Web İçerik Yönetimi

Anexxa Bilişim uzman kadrosu ile yazılı ve görsel web içerik yönetimi konusunda size özgün ve özel çözümler sunar. Web sitenizin güncelliği için devamlı sizle temasta kalıp, gerekli düzenlemeleri yapar. Sitenizin ürün veya hizmetine göre uygun ve özgün içerikler hazırlar. Arama motoru ile uygun sonuçları sağlayacak doğru tanımlamalar ile içerikler kurar. Firmanızın kurumsal kimliği ile bilgi, yazı ve görseli son kullanıcıya ulaştırır.

Daha Fazla Bilgi Alın

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Firmanız için özel SEO planlaması yapılır, site trafiğini arttırmaya yönelik uygulamalar işletilir.  Hedef kitlenizin arama sonuçları düşünülerek, onlara daha kolay ulaşmanız sağlanır. İçerik yönetimi ile birlikte ile sitenizin tanıtımı gerçekleşir. Google’ın ve diğer arama motorlarının alt sıralardaki gösterim sonuçlarında yer almamanız için gerekli teknik ve içerik düzenlemeleri gerçekleştirir.

Daha Fazla Bilgi AlınNeden Anexxa'yı Seçmelisiniz?Web sitenizi isteğinize göre hazırlarız.

Kopya içeriklerden kesinlikle uzak dururuz.

Tamamen özgün içerikler üretiriz.

Google'da ilk sayfaya çıkarırız.


Nasıl Çalışıyoruz?


BİLGİ TOPLAMA

İlk olarak sizleri dinleyerek isteklerinizi ve gerekli bilgileri toplarız.

1

PLANLAMA

İstediğiniz işe göre gerekli planlamaları hazırlayarak işin nasıl yürütüleceğini hesaplarız.

2

TEST ETME

İşin tamamı tamamlandıktan sonra son kez üzerinden geçeriz ve gerekli testleri yaparız.

4

TESLİM ETME

Testlerin olumlu tamamlanmasıyla işinizi size teslim ederiz.

5


Son Blog Yazıları


Bir Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Bir Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Size Özel Tasarım Web sitelerini bir DNA’ya benzetebiliriz. Her insanın DNA’sı farklı olduğu gibi web siteleride farklı ve özgün olmalıdır. Çoğu kullanıcı bu detaya dikkat eder. Sitenize girip “Şu web sitesini...

Continue Reading
by:
26 Ekim 2017
0 Comment