Arama Motoru OptimizasyonuArama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitesinin arama motoru sonuçlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo) kullanıcıya üst sıralarda gösterilmesi için uygulanan tekniklere verilen genel isimdir. Web sitesinin arama sonuçlarında üst sıralamalarda yer alması, ilk sıralarda gösterilmesi uzmanlık isteyen bir çalışma alanıdır. Kısasa ismi SEO olan bu uygulamalar, özellikle lider arama motoru Google’un ortaya koyduğu kurallar ile şekillenmektedir. Google’un istediği kriterlerde web sitesi sunumu uzmanlık gerektirmektedir. Anexxa Bilişim olarak uzman kadromuz ile bu konuda hizmet vermekteyiz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO için neler yapılır?

SEO, web sitesinin içerik ve teknik bütünlüğünün sağlanması ve arama motoru tarama sonucunda doğru sonuçlar vermesidir. Arama motoru robotları, tıpkı insanlar gibi çalışır. Özgün içerik ile kopya içerik araştırması yapar. Doğru sonuçlar için özgün içerikler üretilmeli, doğru anahtar kelimeler kullanılmalıdır. Uygun teknik altyapı, özgün içerik, doğru anahtar kelimeler ile siteniz arama robotları tarafından indekslenirken, arama kelimelerine göre üst sıralara taşınır.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Neden Anexxa?

Firmanız için özel SEO planlaması yapılır, site trafiğini arttırmaya yönelik uygulamalar işletilir.  Hedef kitlenizin arama sonuçları düşünülerek, onlara daha kolay ulaşmanız sağlanır. İçerik yönetimi ile birlikte ile sitenizin tanıtımı gerçekleşir. Google’ın ve diğer arama motorlarının alt sıralardaki gösterim sonuçlarında yer almamanız için gerekli teknik ve içerik düzenlemeleri gerçekleştirir.
Nasıl Çalışıyoruz?


Anahtar Kelime Analizi

Bulunduğunuz sektöre özel anahtar kelime araştırmaları yapıyoruz.

Rakip Analizi

Rakip firmalarınızın analizlerini yapıp onların önlerine nasıl geçeceğiniz araştırıyoruz.

İçerik Yönetimi

Google dostu özgün içerikler girerek üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

Hata Onarımları

Google'ın hata olarak kabul ettiklerini kullandığımız özel program ile çözüyoruz.


7 / 24 Destek


7 / 24 Telefon ile destek

7 / 24 telefon ile destek sağlayarak anında sizlere yardımcı oluyoruz.

Mail ile destek

Gönderdiğiniz mailleri anında okuyarak sonuçlandırıp size geri dönüş sağlıyoruz.