ANEXXA BİLİŞİMHakkımızda

Anexxa Bilişim Teknolojileri olarak size özel web çözümleri sunuyoruz.  Başta Web Geliştirme, Web İçerik Yönetimi alanında olmak üzere Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), E-Ticaret Danışmanlığı, Grafik&Web Tasarım, B2B E-Ticaret Platformu başlıkları altında uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Anexxa Bilişim, sade ve kullanışlı alt yapısı ile dikkat çeken web siteleri oluştururken, ilgi çekici içerik ve tasarımlar üretir. Web içerik yönetimi ile oluşturulan özgün metinler aracılığıyla ürün ve hizmetleriniz hakkında kullanıcıya etkin ve basit bilgi transferini sağlar. Web sitenize özel planlanan ve uygulanan SEO çalışmaları yaratır. Banner tasarımları ile web sitenizin görsellik kalitesini yükseltir. E- ticaret alanındaki son gelişme ve teknolojilerin sonucunda size uygun çözümler sunar.

Küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyacı olan web sitelerinin tasarımı ve yönetimi sağlayan Anexxa olarak, Makina Türkiye ile e-ticaret platformu alanında da hizmet vermekteyiz.  Makina Türkiye, makine sektöründeki üretici ile kullanıcıları bir araya getirmektedir.

Anexxa Bilişim olarak temel hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en gelişmiş web hizmetini, özgün içerik ve görselleri sunmaktır. Tüm beklentilerinizi karşılayacak çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.