Web İçerik YönetimiWeb İçerik Yönetimi Nedir?

İnternetin hayatımıza daha çok girmesi ile birlikte “güncellik ve özgünlük” kavramı beraberinde web içerik yönetimini gündeme getirmiştir. Kullanıcının daha çok sayıda bilgiye ve kaynağa ulaşmak istediği günümüzde, mevcut web sitesinin özgün içeriğe ve devamlı güncellenmeye ihtiyacı vardır. Web sitesini diğer sitelerden ayıran, daha fazla kullanıcıya ulaşma fırsatı veren, güncel olması ve özgün içerik sunmasıdır; içerik yönetimi bu eksikliğin giderilmesi için ortaya çıkmış çalışmalardır.

Web İçerik Yönetimi

Web İçerik Yönetimi Nelerden Oluşmalıdır?

Müşteri veya kullanıcı için içerik kalitesi kadar, okunabilir ve merak uyandırıcı olması da çok önemlidir.  Bu bağlamda, yazım kuralları, doğru tanımlamalar gibi yazılı içerik kadar, içerik ile uygun fotoğraf, slide ve video paylaşımları gibi unsurlar içerik yönetiminde temel dayanaklardır.

İçerik yönetimi

Anexxa Bilişim uzman kadrosu ile yazılı ve görsel web içerik yönetimi konusunda size özgün ve özel çözümler sunar. Web sitenizin güncelliği için devamlı sizle temasta kalıp, gerekli düzenlemeleri yapar. Sitenizin ürün veya hizmetine göre uygun ve özgün içerikler hazırlar. Arama motoru ile uygun sonuçları sağlayacak doğru tanımlamalar ile içerikler kurar. Firmanızın kurumsal kimliği ile bilgi, yazı ve görseli son kullanıcıya ulaştırır.

İçerik yönetimi ile hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.