Web TasarımWeb Tasarım

Web dünyasının gelişmesi ve kullanıcı artışı ile birlikte gündeme gelen web tasarım ve geliştirme, kaliteli ve kullanışlı web sitesi ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmetleri kapsar. Bu bağlamda, web tasarım ve geliştirme sürecinden geçen web siteniz kurumsal amaçlarınıza ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre programlanır ve tasarlanır. Web geliştirme hizmetinden faydalanmış site, sadeliği yanında algoritması ile ilgi çekmelidir. Site içi navigasyon ve tasarım güncel olmalı, arama motoru aritmetiği ile doğru orantılı ilerlemelidir.

 

Web geliştirici

 

Kurumsal Firmaların Web Sitesi Nasıl Geliştirilmeli?

Kurumsal firmaların web sitesi beklentilerine bakıldığında, kendi hizmet alanlarını tam olarak yansıtacak çözümler aradığı görülmektedir. Başarılı ve geliştirilmiş web sitesi tasarımı teknolojisi, altyapısı ve en önemlisi kullanıcı arayüzü ile hatasız olmalıdır.

Gelişen web teknolojisi ile küçük ve orta ölçekli firmalar da web tasarım ve geliştirmede kurumsal kimlik kazanma yolunda arayışa gitmektedir. Kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veren, uygun çözümler sunan web sitesi, aynı zamanda müşterinin site sahibi ile iletişim kurmasının temel kaynağıdır. Kurumsal firma için en önemli beklenti, ürün ve hizmetler hakkında doğru bilgi verilmesi, bağlantı ve linklerin tam işlevi ile çalışması, görsel veya videoların hatasız görüntülenmesidir.

Size Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Web tasarım ve geliştirme ile ilgili tüm bu çalışmalar, Anexxa Bilişim gibi alanında uzman ekipler tarafından yerine getirilebilir. Php, html, CSS, Java Script yazılım desteği ile web sitenizi tasarlanır ve geliştirilir. Kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde yansıtan pratik siteler tasarlanır. Sitenizin navigasyon düzenini site sahibi ve müşteri beklentisine uygun olarak organize edilir. Kullanıcının site içerisinde sorunsuz ve kolay biçimde dolaşmasını sağlayacak kategori ve bağlantılar hazırlanır.

Kurumsal hedeflerinize yönelik, sade ve işlevsel web siteleri yapmaktayız. Bu profesyonel hizmetlerden yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.Nasıl Çalışıyoruz?


BİLGİLER TOPLANIR

SİTE TASARIMI ÇIKARILIR

İŞ BÖLÜMÜ YAPILIR

SİTE TAMAMLANIR

TEST EDİLİP TESLİM EDİLİR